پیک کالا شروع رقابت تلگرام با کلاب هاوس

این روزها کلاب هاوس در بین مردم سر و صدای زیادی کرده است. و کاربران زیادی را جذب به خود جذب می کند. در طی چند هفته اخیر رقابت تلگرام با کلاب هاوس آغاز شده است. این رقابت از موفقیت چشم گیر اتاق های صوتی کلاب هاوس سر چشمه می گیرد.

تلگرام نیز مانند کلاب هاوس قابلیت اتاق صوتی را برای کاربران خود طراحی، و در اختیار آنها گذاشته است. همچنین این پلتفرم تلگرام شباهت بسیار زیادی با کلاب هاوس دارد. با آخرین به روز رسانی تلگرام که به نسخه 7.7 است. مدیران کانال ها اکنون توانایی تعیین مدت زمان برای فایل های صوتی را دارند. این عمل شروع رقابت تلگرام و کلاب هاوس محسوب می شود.

علاوه بر زمانبندی گفتگو صوتی، تلگرام این قابلتی را به کاربران خود می دهد. که بدون اینکه صفحه چت را بببندند، نام و مشخصات پروفایل را در قسمت گفتگو صوتی تغییر دهند. برای تنظیم این قابلیت، مدیر کانال باید روی نمایه کانال ضربه بزند و از طریق سه نقطه بالای صفحه به بخش تنظیمات وارد شود. و گزینه شروع گفتگو صوتی «Start voice chat» را انتخاب نموده. و همچنین بعد از آن گزینه «Schedule voice chat» را نیز انتخاب کند.

بیشتر بخوانید :

ترفندهای کاربری اینستاگرام

پس از برنامه ریزی شروع یک گپ، تایمر معکوس را قسمت بالای کانال مشاهده می شود. تا شروع گفتگو گپ را به کاربران یادآوری کند. همچنین در گروه های تلگرام و مدیران کانال ها می توانند، گفتگوی صوتی خود را ضبط کنند و به اشتراک بگذارند. این قابلیت اکنون در نسخه بتا ارائه می شود.

منبع : mspoweruser.com

مطالب بیشتر در پیک کالا مگ بخوانید. اخبار و تکنولوژی روز

پیک کالا – متفاوت انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

بستن
مقایسه