به دلیل نوسانات شدید قیمت ارز حتما قبل از سفارش، موجودی و قیمت کالا را چک کنید: 09171237310 - 09182900521
ربات Bot Handy سامسونگ

ربات Bot Handy سامسونگ، نمونه ی آزمایشگاهی شرکت سامسونگ است که از آن رونمایی کرده است. این ربات در کارهای خانه می تواند به صاحبش کمک شایانی کند. این ربات یکی از جذاب ترین ربات های ساخته شده تا به حال است. و در نمونه ی اولیه بسیار موفق عمل کرده است.

این ربات که دستیار بسیار مفیدی است در آشپرخانه با بهره گیری از هوش مصنوعی و سنسورهای موجود بر روی بدنه ی آن می تواند لباس جا به جا کند، ظرف ها را درون ماشین ظرفشویی قرار دهد، میز را برای شما بچیند، نوشیدنی را برای صاحبش بریزد و حتی لیوان را برای صاحبش ببرد.

بیشتر بخوانید:

این شرکت کره ای که در نمایشگاه CES 2021 اعلام کرد روی این ربات جدید کار می کند، همچنین گفته که این ربات با استفاده از یک دوربین و سیستم هوش مصنوعی می تواند اشیا را از همدیگر تشخیص دهد.

بدنه ی ربات Bot Handy سامسونگ

ربات Bot Handy سامسونگ بدنه ای بلند و باریک با رنگ سفید و مشکی دارد. همچنین دارای دو چشم دیجیتالی است که با توجه به شرایط مختلف فرم و حالت آن تغییر می کند. بات هندی دارای بازو است که مانند دست انسان از سه قسمت تشکیل شده تا کاملا همانند دست انسان عمل کند این سه قسمت به وسیله ی لولا به هم وصل شده اند و نقش شانه، آرنج و مچ را ایفا می کنند.

این ربات سامسونگ دارای پایه های غلطکی می باشد. به وسیله ی این پایه ها جا به جا می شود و قابلیت چرخش 360 درجه را دارد.

شرکت سامسونگ اعلام کرده که این ربات در حال توسعه است و زمانی برای عرضه و قیمت آن مشخص نکرده است.

ربات Bot Handy سامسونگ

مطالب بیشتر در پیک کالا مگ بخوانید. اخبار و تکنولوژی روز

پیک کالا – متفاوت انتخاب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه