روش های ثبت سفارش

برای پرداخت هزینه ی محصول خریداری شده سه روش وجود دارد. پرداخت درب منزل، تماس با کارشناسان فروش و از طریق درگاه اینترنتی می باشد. خریداران گرامی، از هر روشی که ترجیح بدهند می توانند خرید نمایند و محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند.

پرداخت درب منزل

در این روش پس از ثبت سفارش از طریق وبسایت، کارشناسان فروش پیک کالا با شما تماس خواهند گرفت و 10 درصد مبلغ کل محصول را به عنوان بیعانه واریز می کنید. مابقی را پس از تحویل محصول در محل و اطمینان از سلامت کالا، تسویه خواهید کرد. (این روش مخصوص کالاهای سنگین و نیمه سنگین می باشد و برای برخی از لوازم ریز ارسال از طریق پست و تیپاکس انجام می شود. به همین دلیل امکان پرداخت درب منزل برای کالاهایی که با پست و یا تیپاکس ارسال می شود؛ وجود ندارد.)

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

در این روش پس از انتخاب و خرید محصول از طریق درگاه موجود در صفحه ی محصول، کل هزینه ی آن را پرداخت خواهید کرد. هزینه ی ارسال را نیز پس از دریافت محصول در محل، تسویه خواهید نمود.

تماس با کارشناسان فروش

در این روش با یکی از شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید. مدل مورد نظر خود را نزد کارشناسان فروش پیک کالا، ثبت خواهید نمود. روش پرداخت و نحوه ی تحویل کالا را نیز با کارشناسان ما هماهنگ خواهید کرد.

 

بستن
مقایسه