خودرو GMC Hummer EV، اولین سوپرتراک تمام برقی جهان

خودرو GMC HUMMER EV یک پیکاپ تمام الکتریکی است که نمایی اجمالی از آینده الکتریکی جنرال موتورز را نشان می‌دهد. حدود 10 سال از تولید آخرین تولید هامر می‌گذرد، اکنون این پیکاپ محبوب آمریکایی قدرتمندتر از گذشته برگشته است!

بیشتر بخوانید:

اینترنت ماهواره‌ای استارلینک اسپیس ایکس آغاز به کار کرد: بتای ماهانه 99 دلار

هامر همراه با پایان دادن کار خود در سال 2010، H3T آخرین خودرویی بود که از خط تولید این شرکت خارج شد.اکنون پس از حدود یک دهه غیبت نام هامر توسط جی‌ام‌سی هامر EV زنده شد.

  • هامر تنها در 10 دقیقه اول همه موجودی خود را پیش فروش کرد! انتظار می‌رود در پاییز 2021 در دسترس باشد.
خودرو gmc hummer ev

یکی از ویژگی های انحصاری معرفی شده با Hummer EV که به طور استاندارد در نسخه 1 ارائه می شود. “Crab Walk” جدید است که به Hummer EV امکان می دهد با استفاده از یک فرمان چهار چرخ به صورت مورب حرکت کند. نسخه 1 همچنین شامل دوربین های زیر بدنه UltraVision برای سهولت عملکرد و قابلیت مشاهده در خارج از جاده ، سیستم Watts for Freedom ، سیستم تعلیق هوای تطبیقی ​​، زره زیر بدنه استیل ، حالت Extract (سیستم تعلیق شش اینچ را برای ترخیص بیشتر می کند) ، Super Cruise (سیستم کمک راننده GM که امکان تغییر مسیر به صورت خودکار و رانندگی بدون دست برای بیش از 200،000 مایل) ، یک کلید دیجیتال ، پانل های سقف متحرک ، MultiPro Tailgate GMC.

EV 3x

تقریباً مشابه نسخه 1 ، Hummer EV 3x به عنوان استاندارد Crab Walk ، UltraVision ، سیستم تعلیق بادی تطبیقی ​​، زره زیر بدنه استیل ، حالت Extract Mode ، Super Cruise ، کلید دیجیتال ، پانل های سقف قابل جابجایی و MultiPro Tailgate است. با این حال ، EV 3x برخلاف نسخه 1 دارای رنگهای مختلف رنگی خواهد بود. EV 3x از سه موتور الکتریکی نیرو می گیرد و شامل بردار گشتاور و سیستم “Watts to Freedom” است که امکان شتاب کامل سیستم پیشرانه EV را فراهم می کند.

EV 3x حدود 800 اسب بخار قدرت تولید خواهد کرد و انتظار می رود در پاییز سال 2022 در دسترس باشد.

EV 2x

شامل تمام ویژگی های EV 2 است . با این حال ، این خودرو همچنین دارای فرمان 4 چرخ ، crabwalk ، سیستم تعلیق هوا تطبیقی ​​با کنترل سواری تطبیقی ​​و حالت Extract اختیاری است. این تریم با استفاده از سیستم دو موتوره حدود 625 اسب بخار قدرت تولید می کند و انتظار می رود در بهار سال 2023 در دسترس باشد.

EV 2

این تر و تمیز Hummer EV است که شامل سوپر کروز ، نمای فراگیر HD ، کلید دیجیتال ، سقف بی نهایت ، درب پشتی چند طرفه و شیشه در عقب از دیگر ویژگی های استاندارد است. EV 2 با استفاده از سیستم موتور دوتایی حدود 625 اسب بخار قدرت تولید می کند. پیش بینی می شود بهار 2024 در دسترس باشد.

خودرو gmc hummer ev

تولید

Hummer EV در کارخانه مجمع دیترویت / همتامراک GM در میشیگان تولید خواهد شد . پیش بینی می شود در دسترس بودن در پاییز 2021 باشد. این شرکت اخیراً 2.2 میلیارد دلار در کارخانه برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی سرمایه گذاری کرده است.

رسانه

در تاریخ 30 ژانویه 2020 ، جنرال موتورز سه تیزر مضمون Quiet Revolution از Hummer EV را منتشر کرد. این انتشارات تیزر با اولین راه اندازی بازاریابی با تبلیغات Super Bowl LIV در 2 فوریه سال 2020 با سخنگوی لبران جیمز پیگیری شد.

این افشاگری که قرار بود در تاریخ 20 مه سال 2020 منتشر شود. به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد . در عوض ، با رزرو در همان روز در 20 اکتبر 2020 فاش شد.

منبع : WIKIPEDIA

  • Noah
  • ۱۰/۰۸/۱۳۹۹
  • 302 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز گوگل استسیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.

بستن
مقایسه