پرسش های متداول

پاسخ پرسش‌های پرتکرار

پرسش های متداول پیک کالا
حساب کاربری

عضویت شما در پیک کالا برای ما قطعا دلگرمی خواهد بود ولی اجباری نیست و شما این امکان را دارید خرید های خود را از طریق روشهای: ثبت نام در سایت، شبکه های مجازی پیک کالا(واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام) و یا از طریق تماس با کارشناسان مجرب به شماره 08734237633 سفارش خود را ثبت بفرمایید.

بله، برای ویرایش مشخصات کاربری خود وارد حساب کاربری خود شوید، گزینه پنل کاربری سپس با کلیک روی ویرایش اطلاعات میتوان اطلاعات کاربری خود را تغییر دهید.

بله، بر روی حساب کاربری کلیک نمایید سپس گزینه گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ “با وارد کردن نام کاربری یا ایمیل خود (توجه داشته باشید باید ایمیلی که از قبل با آن ثبت نام کرده اید را وارد نمایید) لینکی حاوی اطلاعات مورد نیاز برای ساختن گذرواژه جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد و میتوانید گذرواژه خود را تغییر دهید.

گاهی اوقات gmail بعضی از ایمیل ها را اسپم می کند. در این مورد با بررسی پوشه spam در ایمیل خود میتوانید موارد اسپم شده را ببینید (ایمیل ارسال شده از طرف پیک کالا حاوی لینک تغییر گذرواژه می باشد نه خود گذرواژه)

بله، برای دسترسی به اطلاعات خرید های قبلی به حساب کاربری خود رفته، بخش سفارش ها با کلیک بر روی نمایش هر سفارش اطلاعات خرید خود را مشاهده فرمایید.

ثبت و سفارش کالا

بله، شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز هفت روز هفته سفارش خود را ثبت کنید.

بله، برای خریدارانی که قادر به ثبت سفارش اینترنتی نیستند این امکان وجود دارد که از طریق تماس تلفنی به شماره 08734237633 سفارش خود را ثبت کنند.

بله، با تماس با واحد فروش 08734237633 میتوانید کالای مورد نظر خود را درخواست دهید تا برای شما تهیه و ارسال کنیم.

بله، جهت تمایل به خرید حضوری از پیک کالا به صفحه ارتباط با ما مراجعه فرمایید و اطلاعات و آدرس درج شده را مشاهده نمایید.

تحویل و پرداخت پول کالا
  • هنگام تحویل کالا به موارد فیزیکی و شکستگی ها توجه فرمایید و از تحویل آن خودداری شود.
  • کالای دریافتی از باربر حتما قبل از پرداخت پول باید تست و بررسی شود.
  • کالاهایی مانند یخچال، کولر، لباسشویی و ظرفشویی فقط تست کافی است.
بستن
مقایسه